Ohtlike jäätmete kogumine Maasi jäätmejaamas

Maasi jäätmejaamas võetakse elanikkonnalt tasuta vastu piiratud koguses ohtlikke jäätmeid.

Tasuta vastuvõtt puudutab Laimjala, Leisi, Muhu, Orissaare, Pöide või Valjala vallas elukohta omavate isikute poolt toodud nende kodumajapidamisest pärinevaid ohtlikke jäätmeid.

Vastavad piirkogused on toodud Maasi jäätmejaama kehtivas hinnakirjas (link), piirkogust ületavate koguste puhul rakendatakse hinnakirjas toodud vastuvõtuhindu. Erandkorras võib vallavalitsus võimaldada ka piirkogusest suurema koguse ohtlike jäätmete vastuvõttu, vastava sooviga pöörduda e-mailile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või tel. 521 6672.

Maasi jäätmejaama toodud ohtlikud jäätmed peavad olema korralikult suletud ja lekkekindlas pakendis, vastasel korral on jäätmejaamal õigus jäätmete vastuvõtust keelduda. Erinevat liiki ohtlikud jäätmed peavad üleandmisel olema eraldatud. Vastu ei võeta tundmatut päritolu ja omadustega ohtlikke jäätmeid.

Ettevõtetelt võetakse ohtlikke jäätmeid vastu vastavalt hinnakirjale, suuremate koguste toomine tuleb eelnevalt kooskõlastada jäätmejaamaga.

Maasi Jäätmehoolduse OÜ tel. 53480250 See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.